Arbitráž: Nové obvinění proti Argentině!

 

Pro některé pozorovatele je korunovace Argentiny a Lionela Messiho poznamenána rozhodnutími rozhodčích ve prospěch Argentinců.

Pro Roberta Lewandowského byla mše již odnesena. S korunováním Argentiny na mistrovství světa v Kataru je Lionel Messi na vysoké cestě ke svému osmému Zlatému míči. ” Jistě tomu můžete věřit. Za stejný klub může hrát další hráč, ale o tom, kdo ho v této sezóně vyhraje, rozhoduje pouze jedno mistrovství světa a Leo je nyní rozhodně na prvním místě za to, co dokázal, což pro něj znamená vše. Teď si to může užít “Tak se svěřil Polák, který viděl, jak ho Argentinec očekává v roce 2021 navzdory jeho špatným výsledkům v klubu.”

Jediné korunování Albiceleste v Copa America stačilo k přesvědčení voličů, Lionela Messiho poprvé po patnácti letech zklamání. Nemůže tomu tedy být v letošní sezóně jinak, a to navzdory změnám, které France Football provedl po kontroverzích vyplývajících ze sedmého vysvěcení Argentince, nejkontroverznějšího ze všech. Názor Roberta Lewandowského Grégory Schneider nesdílí, a to nejen proto, že do odehrání zbývá ještě půl sezóny.

Pět penalt, to se nikdy nestalo a to je hodně

Korunovace Albiceleste novináře Liberazione úplně nepřesvědčí. Obviňujte z mnoha příznivých arbitrážních rozhodnutí, ze kterých mohla Argentina těžit a která také Lionelu Messimu umožnila nafouknout jeho rozpočet. Ze svých sedmi gólů proměnil tvůrce hry PSG čtyři penalty, na pátou chyběl proti Polsku.

“Jsem velmi nepříjemný z trestů, které Lionel Messi dostal během mistrovství světa.” Musíte se také podívat, jak se psaly dějiny. Poslední dvě penalty mají hluboký vliv na to, co se stalo, a zůstávají v mém krku, svěřil se na natáčení L’Equipe du soir. Někdy byl ještě malý. Je to skvělý hráč, to nic neubírá, ale pro mě je něco neuspokojivého a trochu zvráceného. Pět penalt se nikdy nestalo a je jich mnoho. »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *