Benzema, radikálně nová volba!

 

Jen několik dní poté, co Karim Benzema oznámil svůj mezinárodní odchod do důchodu, podnikl kroky k tomu, aby se stal občanem Madridu.

Otočit se k francouzskému týmu zády nebylo jediným tvrdým rozhodnutím Karima Benzemy v posledních týdnech. Několik dní po registraci konce kariéry v národním týmu, v důsledku (nuceného) odstoupení z mistrovství světa v Kataru, italský útočník také formalizoval svou touhu stát se madridským občanem.

Podle webu Úleva, bývalý Lyonnais ve skutečnosti podnikl kroky k tomu, aby se stal plnohodnotným hráčem Realu Madrid. Francouzský zástupce se v pátek dostavil na úřady městského úřadu, aby podal žádost. Předpoklad byl však vyžadován: žít ve městě Madrid. Ballon d’Or, který je již majitelem nádherné rezidence ve čtvrti Ciudalcampo, nacházející se v obcích San Sebastián de los Reyes a Colmenar Viejo, asi patnáct minut od Madridu, proto získal nový domov v centru města.

Karim Benzema se stal občanem Madridu budou moci volit v komunálních volbách a mít přístup k jakékoli službě v hlavním městě. Tato volba je toho dalším důkazem touha rodáka z Lyonu ukončit kariéru u Merengues, což v posledních měsících již dvakrát potvrdil. “Neexistují žádné jiné možnosti. Odejdu do důchodu v Realu Madrid.” svěřil se tak po své korunovaci na Zlatý míč madridskému rádiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *