Bez Djokoviče na Australian Open?

Novak Djokovič, který je záhadný ohledně svého očkování (nebo neočkování), by se možná mohl kvalifikovat pro lékařskou výjimku pro účast na lednovém Australian Open.

Australian Open, první grandslamový turnaj roku 2022, vypukne 17. ledna velkou neznámou. Zúčastní se Novak Djokovič tohoto vydání? Nezbytnou podmínkou účasti na australském turnaji je vakcína proti Covid-19. Světová jednička však v této věci zůstává tajemná, pravděpodobně skrývá své neočkování. A tuto středu to ředitel Open Craig Tiley udělal znovu, sám „malé procento“ neočkovaných hráčů bude mít prospěch ze zdravotních výjimek. A ještě k tomu: „Lékařské výjimky jsou jen lékařské výjimky, nejsou prostředkem k obcházení těchto pravidel pro privilegované tenisty. »

Lepší způsob, jak skrýt pozvánku pro Novaka Djokoviče? Craig Tiley tuto možnost předvídal jasným prohlášením, že „pokud Novak (Djokovič, pozn. red.) přijde na Australian Open, je to buď proto, že je očkovaný, nebo proto, že má zdravotní výjimku. „Navzdory této vytrvalosti otevřela organizace turnaje srbskému, trojnásobnému obhájci titulu v Melbourne dveře. Celkem 34letý hráč zvedl pohár devětkrát v hlavním městě státu Victoria. Rekord v tomto sektoru. Je před Australanem Royem Emersonem a Švýcarem Rogerem Federerem, oba šestinásobní vítězové grandslamu v Austrálii.

Djokovičův otec: „Nikdo mu nebude vnucovat svůj názor“

Prohlášení po nátlaku otce Novaka Djokoviče na srbském veřejnoprávním televizním kanálu v úterý, K-1. „Musí se rozhodnout, jestli pustí Novaka dovnitř. Pokud se rozhodnou nepustit ho dovnitř, musí se svého rozhodnutí držet. řekl, aby vysvětlil, že míč je na straně pacifických organizátorů. „Devětkrát vyhrál Australian Open, teď chce hrát, ale musí mu to dovolit. Novak udělá, co je pro něj nejlepší, nikdo mu nebude vnucovat jeho názor,“ řekl otec světové jedničky, stále nepřizpůsobivý a připravený hájit zájmy svého potomka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *