Trulli

Chaos at the Tour of Flanders (video)

Tour of Flanders tuto neděli přerušili dva jezdci, kteří se v rámci pelotonu snažili vysvětlit.

Zhruba patnáct kilometrů, na to byla Tour of Flanders omezena na tuto neděli pro Jevgenije Fedorova (Astana-Premier Tech) a Otto Vergaerdeho (Alpecin Fenix). Oba muži byli diskvalifikováni za chování považované za nevhodné na cestě k „Ronde“.

Druhý první se rozdělil úderem ramene proti prvnímu pro strategický spor. Kazach se tedy chtěl zlepšit tím, že na trajektorii svého belgického protějšku udělal rybí ocas. Rvačka na dvorku, kterou závodní maršálové neměli rádi.

Vergaerde vysvětluje sám sebe

« Fedorov chtěl, abych spolupracoval na nalezení úniku, ale já jsem nesouhlasil. Bránil se, málem mě úmyslně srazil. Odstrčil jsem ho a on mě chtěl kopnoutdixit Vergaerde do VRT, v pozorováních zaslaných RMC. Až poté jsem zareagoval a nechal ruce na řídítkách. Porota očividně chtěla jít příkladem tím, že mě diskvalifikovala. »

O to škodlivější, že Mathieu van der Poel, jeden z favoritů této Tour of Flanders s Julianem Alaphilippe a Wout van Aertem, v osobě výše zmíněného Belgičana ztratí týmového kolegu v rámci formace Alpecin Fenix ​​​​.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *