Covid: Shapovalov přidává své jméno na seznam

Denis Shapovalov, který dorazil tuto sobotu do Austrálie po účasti na exhibičním turnaji v Abu Dhabi, přidal své jméno na seznam hráčů přítomných na Blízkém východě, kteří byli nakaženi koronavirem.

Je stále jasnější, že exhibiční turnaj v Abu Dhabi způsobil „shluk“. Zatímco Rafael Nadal, jeho trenér Carlos Moya, Ons Jabeur a Belinda Bencic potvrdili, že byli infikováni koronavirem na okraj události, je dalším účastníkem tohoto turnaje, který tuto sobotu potvrdil, že měl pozitivní test. Vybrán s Kanadou k účasti na třetím ročníku ATP Cupu, který začíná 1. ledna v Sydney, a posledním soupeřem Rafaela Nadala na Blízkém východě, Denis Shapovalov prostřednictvím sociálních sítí potvrdil, že test provedený po jeho příjezdu do Austrálie byl také pozitivní a uvalí období izolace, kvůli kterému by neměl na začátku sezóny zmeškat start na turnaji národních týmů ATP.

“Drobné příznaky” pro Shapovalova

Přiletěl do Sydney, které bude hostit celý ATP Cup 2022, tak řekl Denis Shapovalov prostřednictvím svého oficiálního účtu Cvrlikání Žedodržuje „všechny protokoly, včetně izolace a informování“ lidí, se kterými v poslední době přišel do kontaktu který mohl být také kontaminován. Kanaďan dodává, že pociťuje “menší příznaky” nemoci, ale hodlá co nejdříve obnovit trénink a soutěže. ” Nemůžu se dočkat, až se vrátím na hřiště, až to bude bezpečné », říká 14. hráč na světě. Výstup z izolace a návrat na hřiště, ke kterému může dojít až poté, co Denis Shapovalov zareaguje negativně na screeningový test. Pro ATP Cup tedy pro Kanaďana začíná závod s časemjehož situace potvrzuje, že začátek tenisové sezóny bude opět ve znamení koronaviru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *