Deschamps byl vyhlášen nejlepším trenérem na světě

 

Když se ho zeptali na kurz francouzského týmu, Dimitri Payet byl vůči Didieru Deschampsovi dithyrambický.

Od října 2018 nebyl povolán, ale nezdá se, že by se Dimitri Payet na Didiera Deschampse zlobil ani na vteřinu. Tvůrce hry Olympique de Marseille, favorit Blues na Euru 2016, řekl všechno dobré, co si o trenérovi Francie myslel.

V rozhovoru poskytnutém La Provence se tak Dimitri Payet svěřil, že shrnout Didiera Deschampse s jeho slavným bohatstvím bylo podcenění. „Jako hráči jsme si to řekli. Jenže „kočka“ provokuje sama sebe. A ve finále prohrajete, takže jich tolik nemá. Především je to ten, kdo hodně pracuje, podtrhuje bývalý hráč Nantes. Střílí se na každém seznamu, všichni se diví, proč nedostal tak a tak, ale nakonec obvykle poděkujeme, že nás rozvíříte. »

„Proč se dnes měnit? »

„Můžeme mu vyčítat spoustu věcí, ale ne to, že zná fotbal, že umí fungovat jako skupina, že ji dovede k vítězství a že nenávidí porážky, jak zapojit všechny, mezi Kylianem, který hrál všechno. a “Vrba”, která nehrála ani minutu. Všichni se trápí. Můžeme si říkat, co chceme, ale máme nejlepšího trenéra na světě, nejlepšího stavitele skupin, který mezi trenéry existuje“, tak vzplanul Dimitri Payet.

Marseilles proto nepochybují o tom, že by si Didier Deschamps měl prodloužit pronájem u kormidla francouzského týmu. „Samozřejmě je tu ‚Zizou‘, ten, kterého dělal v Realu Madrid. Chceme, aby jednoho dne také vedl Blues, ale později. Proč se dnes měnit? Víme, co ztratíme, ne co získáme. »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *