Trulli

Deschamps reaguje na Llorisův mezinárodní důchod

Didier Deschamps přišel v pondělí o svého prvního brankáře a kapitánskou funkci, když oznámil, že Hugo Lloris ukončil reprezentační kariéru.

Trenér Blues, který nedávno prodloužil nájemní smlouvu do června 2026, na zprávu poté veřejně reagoval, jak uvedl L’Equipe: ” Hugo se rozhodl odejít do důchodu, zatímco je stále na vrcholu své hry. Před pár dny se se mnou podělila o své myšlenky a rozhodnutí. Musím, musíme respektovat jeho rozhodnutí, i když měl stále své místo v našem týmu, jak předvedl na posledním mistrovství světa v Dauhá. »

Přečtěte si také:Požadoval rezignaci Le GraëtLe Graët, ministr už to nechce!Za Mbappém reagoval pouze modrý!

A Bayonnais na oslavu” velký sluha francouzského týmu ». « Chci pochválit jeho vynikající kariéru. Přes všechny rekordy, které mu jeho talent a profesionalita umožnily překonat, kromě zásadní role, kterou sehrál v našich největších úspěších, mistrovství světa 2018, Lize národů 2021, v našich nejkrásnějších cestách, finále Eura 2016 a Po mistrovství světa 2022 je Hugo mimořádný člověk na lidské úrovni. »

Didier Deschamps slavnostně uzavírá: „ Byl kapitánem, když jsem se v roce 2012 stal manažerem, nechal jsem mu pásku a nikdy jsem toho nemusel litovat, spíše naopak. Hugo má velmi vysokou představu o francouzském týmu, vždy byl týmově orientovaný, vždy dával tým na první místo, někdy i ke své škodě. Bylo pro mě potěšením a ctí být jeho trenérem. Přeji všem trenérům, aby měli takové hráče, aby je zvládli. Hugo má veškerou moji úctu a vděčnost. Přeji mu, aby byl šťastný. Velké díky Hugo za skvělou reprezentaci vaší země. »

proti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *