Trulli

Dugarry rozdrtí Deschampse

Christophe Dugarry se netají svým nepřátelstvím vůči Didieru Deschampsovi, podle něj komplice Noëla Le Graëta, kterého nanejvýš nenávidí.

Noël Le Graët vzbudil hněv francouzského fotbalu tím, že se dotkl národní ikony Zinedina Zidana. Jeden z blízkých přátel bývalého geniálního režiséra, Christophe Dugarry, vyprázdnil svou kabelku toto pondělí na RMC. ” Le Graëtova slova mě skoro překvapují. Sanitku střílet nebudufouká bývalý útočník Blues, korunovaný mistr světa v roce 1998 po boku “Zizou”. Le Graët už dvacet let sází na Francii 1998, protože se některé z nich snažil naverbovat. Jeho modus operandi je odporný. Je to nejoblíbenější sport. Je to ohromující. Jste ve službách amatérského fotbalu, slova Le Graëta se mi hnusí. »

Přečtěte si také:Požadoval rezignaci Le GraëtLe Graët, ministr už to nechce!Za Mbappém reagoval pouze modrý!

Kromě svých hrubých poznámek o Zinedine Zidane šokoval šéf FFF v neděli tím, že prozradil, že už připravuje své nástupnictví, po konzultaci s nově prodlouženým (do roku 2026) manažerem Didierem Deschampsem. ” Jo, překvapilo mě, že se Deschamps prodlužuje. Ukažte, jak tato federace funguje. Chlapec připravuje své nástupnictví. Když se tito lidé dotknou moci, nemohou ji pustit. Je to ostuda. Chlapci jsou tam ve svých podvodech, naprosto beztrestně. Le Graët přišel po aperitivu a vrazil vám ho do obličeje. Je to ohromující. Nechápu, jak je možné se s trenérem bavit o budoucím prezidentovi FFF. DD si zaslouží své rozšíření, ale způsob, jakým se to dělá… Představte si, jak při setkáních s umělci mluví o ostatních. »

“Deschamps si vybral svou stranu”

Christophe Dugarry v tomto ohledu neskrývá své nepochopení tváří v tvář mlčení Didiera Deschampse. ” Nerozumím. I když jsme naštvaní, nemá problém s ostatními ročníky 1998. Je zván na všechna jídla, schůzky. Je pravda, že nepřichází. Máme dojem, že si svůj obor tak nějak vybral, je to federace, je to jeho práce. “A abych pokračoval:” Máme skupinu WhatsApp s Francií 1998, mluvili jsme o tom. Všichni jsme byli v šoku. Dotýkáme se naší Zizou. Všichni jsme solidární, i když jsem na Deschampse naštvaný, všichni jsou moji bratři. […] V naší skupině WhatsApp nejsou žádné DD. Zizou, odpověděl na naše zprávy, ale neřeknu vám, co jsme řekli. »

Nakonec Christophe Dugarry ujišťuje, že nevidí jednoho z bývalých mistrů světa, který by tvrdil, že bude nástupcem Noëla Le Graëta v čele Francouzské fotbalové federace. ” S Francií 1998 se vidíme jednou za rok. Nikdo nevyjádřil touhu vstoupit do tohoto typu kurzu nebo jít tak daleko. Chceme mít kompetentního prezidenta FFF, někteří jsou mimo Francii 1998soudce. Co musíte udělat, abyste se dostali do této pozice dnes, nikdo nechce dělat, popírat sám sebe, být v malých schématech. Comex, to neslyšíme. Všichni se podporují, neotevřou dveře, natož chlap z Francie 1998. »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *