FFF se skládá před PSG

Program 32. kola Coupe de France padl na pondělí večer. PSG, které chtělo zápas odložit, vyhrálo svůj případ s FFF.

Dne 16A finále Coupe de France, jehož losování proběhlo v neděli večer, se nebude hrát od pátku 20. do neděle 22. ledna podle plánu, ale až do pondělí 23. PSG ve skutečnosti získalo odložení svého zápasu poté, co potvrdilo přátelské utkání 19. ledna v Rijádu proti výběru saúdskoarabských klubů Al-Hilal a Al-Nassr – novému týmu jistého Cristiana Ronalda – v rámci jeho zimního turné po Blízkém východě.

Tři soupeři zůstávají pro Paříž od 8A turné mezi Reims Sainte-Anne (N3) a Wasquehal (N2) – jehož přeživší je slíbeno fanouškům amerického Pays de Cassel (Regionální 1) v roce 32A finále – bude se hrát pouze ve středu 11. ledna za zavřenými dveřmi a na neutrálním místě, v Clairefontaine. Zápas byl přerušen všeobecnou rvačkou a původně prohrál pro dva dotčené kluby – které se automaticky kvalifikovaly do US Pays de Cassel v 16.A finále – pouze na doporučení Francouzského národního olympijského a sportovního výboru (CNOSF) se Francouzská fotbalová federace (FFF) rozhodla toto utkání zopakovat. Vítěz tohoto duelu musí v sobotu 14. ledna v 18:00 konečně najít klub Hauts de France, aby konečně mohl vyzvat PSG.

Zpoždění tak bylo kompenzováno dne 16A finále Coupe de France bude moci začít v pátek 20. ledna, přičemž jako první plakát bude souboj mezi OM a Stade Rennais odvysílán společně France 3 a beIN Sports. Sportovní kanály katarské skupiny budou vysílat všechny ostatní zápasy. FCO Strasbourg Koenigshoffen (R1) proti Angers, nejprve v sobotu 21. v 15:30, poté multiplex zahrnující zejména Toulouse-Ajaccio 100% L1 v 18:00; a Chambéry (N3) v OL ve 20.45 Neděle 22. ledna odstartuje multiplexem v 18.30, včetně Nantes, držitelů trofeje, Lille a Auxerre v nabídce. Plakát večera proti sobě postaví Brest a Lens ve 21:00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *