Francie-Argentina: Lloris vyrovnává na Emiliana Martineze!

Zatímco se rozhodl po čtrnácti letech s Blues skončit z mezinárodního fotbalu, Hugo Lloris se vrátil v penaltovém rozstřelu proti Argentině.

Dlouhý příběh mezi Hugo Llorisem a Francií je nyní u konce. Po 145 výběrech – rekordu – se italský kapitán fakticky rozhodl říct dost. Pečlivě zvážené rozhodnutí, podle čího posledního zápasu v modrém tedy zůstane finále prohrané proti Argentině. Neúspěch utrpěl při penaltách, cvičení, ve kterém brankář Tottenhamu nebude nikdy v klidu.

Přečtěte si také:Lloris, nová urážka pro BenzemuBenzema, lži odsuzované LlorisemLloris, nový hrom?

„Jsou brankáři, kteří jsou úspěšnější než ostatní. Ve skutečnosti jsou věci, které neumím. přiznal se i bývalý Lyonnais Skupina. A to bylo předtím, než poslal rýče svému argentinskému rivalovi Emilianu Martinezovi. „Hrát hloupě v brance, zřejmě destabilizovat soupeře hraním s limitem, nevím, jak to udělat, Přidal. Jsem příliš racionální, příliš upřímný na to, abych do této oblasti šel. Nevím, jak takhle vyhrát, i kdybych takhle prohrát nechtěla…“

Emiliano Martinez při oslavách v Argentině mluvil o svém chování při penaltovém rozstřelu, zejména proti Aurélienu Tchouamenimu. „Věděl jsem, že chlapec bude nervózní. Snažil jsem se hrát mentálně, házet míčem, mluvit s ním a on vystřelil mimo. Posral se” vyrazil na madridského hráče, který příliš tečoval, jeho střela prošla těsně vedle tyče.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *