Trulli

Froomova báječná dohoda s Israel Start-Up Nation

Nová smlouva Christophera Frooma, přijatá v létě 2020, je konečně účinná. A zájemce o ukončení kariéry na zlatém mostě.

Christopher Froome dosáhl skutečného jackpotu tím, že se v této sezóně připojil k týmu Israel Start-Up Nation. Ani víc, ani míň než nejlepší kontrakt v jeho kariéře, když uvolnil 35 pružin a setrvává na dvou cvičeních v poklesu v Ineos, mezi zraněními a sportovními zklamáními.

Citováno z SportovníThe Times tento týden odhalily, že sedminásobný vítěz Grand Tour (čtyřnásobný vítěz Grande Boucle, dvakrát koruna na Vueltě, jednou Giro) podepsal tříletý pronájem s izraelským týmem – světovou výjimkou cyklistiky, kde jsou závazky obecně platné. omezena na dva roky.

Kromě Pogacaru

A to s jistotou, že si strčíte do kapsy uklizenou částku 5,5 milionu eur za sezónu, bez bonusů. Na poplatcích jde celkem o 16,5 milionu eur. Pohodlný plat, který mu umožňuje znovu zamířit na vrchol světové hierarchie v této oblasti před vycházející hvězdu týmu UAE Emirates Tadeje Pogacara, který mu vydělává 5 milionů eur ročně.

« Chris je nejlepší jezdec své generace a povede náš tým na Tour de France a Grand Tours “, ospravedlňuje se šéf Israel Start-Up Nati

na Sylvan Adams. « Chceme přeřadit a od roku 2020 se opravdu posunout dál. Absolutním cílem by bylo vyhrát Tour de France s Chrisem. Naším přáním nyní je být přítomen ve všech závodech dodává Kjell Carlstrom, manažer školení.

Přečtěte si také:
Paříž-Roubaix oficiálně odloženo na podzim
Bouhanni: “Omlouvám se”
Cesta po Katalánsku: bývalý americký poštovní lékař rozsévá neshody…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *