Gaslyho velký vzkaz Red Bullu

K jeho prospěchu ze dvou sezón v AlphaTauri, Pierre Gasly se nevzdal návratu do Red Bullu. Podle Gerharda Bergera právem.

Sezóna začala pro Pierra Gaslyho velmi špatně. První Velká cena sezóny v Bahrajnu skončila ve 46. kole, když jeho auto, tehdy deváté, začalo hořet. Není to dost na to, aby podkopalo Normanovo sebevědomí, v jeho prospěch po jeho sestupu do AlphaTauri po pouze velmi neuspokojivé půlsezóně v Red Bullu. Francouzský jezdec má stále smlouvu s rakouským týmem a doufá, že se na konci sezóny vrátí.

« Vím, co dokážu, vím, čeho mohu ve formuli 1 dosáhnout. V určitém okamžiku se věci vyřeší samy, ale nemohu mluvit za Red Bull, záleží to na nich. Mám své ambice a oni vědí, že chci být mistrem světa. Vědí, kdo jsem, vědí, kdo jsem jako řidič, viděli mě. Jsem s nimi podepsán na devět let, takže po takové době mají představu o mém potenciálu.” řekl Crashovi a dodal: „Jsem úplně jiný jezdec, než jsem byl před třemi lety. »

Dělá dobrou práci, je to dobrý řidič

A podle Gerharda Bergera si Pierre Gasly správně představuje návrat k Red Bullu. “Myslím, že je dost dobrý na to, aby dostal druhou šanci.” Odvádí dobrou práci, je to dobrý řidič.“ vysvětlil a oznámil: „Pokud bude mít dobrou sezonu, myslím, že bude snadno vzat v úvahu. »

„Nyní má Max dlouhodobou smlouvu, věci jsou jednodušší. Víte, už nemusíte řešit dva řidiče, který z těch dvou jde nahoru. Pokud bude mít Gasly dobrou sezónu a skvělé závody, jaké umí, pak si myslím, že má dobrou šanci.“ dodal, když mluvil o holandském řidiči: „Max má dlouhodobou smlouvu, věci jsou jednodušší. Víte, už nemusíte řešit dva řidiče, který z těch dvou jde nahoru. Pokud bude mít Gasly dobrou sezónu a skvělé závody jako on, pak si myslím, že má dobrou šanci. »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *