Trulli

Hamilton se zbláznil

Sezóna 2022 právě začala, Lewis Hamilton přiznává, že už se nesoustředí jen na svou řidičskou aktivitu.

Podaří se Lewisi Hamiltonovi jednoho dne dobýt rekordní osmou korunu, která mu v minulé sezóně jen tak unikla, ve prospěch Maxe Verstappena? Otázka jistě vyvstává více než kdy jindy na začátku šampionátu 2022, o který by zájemce mohl velmi dobře přijít, kdyby tým Mercedes nebyl tak přesvědčivý a pokud by FIA nenapravila své vystoupení po kontroverzním výsledku. předchozího roku.

Třetí v první Grand Prix sezóny minulou neděli v Bahrajnu si Brit rozhodně vedl dobře a jeho válečnický duch, který se dosud projevil v jeho kariéře, ustoupil nové životní filozofii. V kombinaci s vědomím: ” Myslím, že jak jsem stárnul, začal jsem si myslet, že vyhrávám šampionáty, ale nevěděl jsem, co to doopravdy znamená… Ke svému jménu máte nové kredity, ale to nemění svět, nemění to skutečnost že stále máme války, že stále máme rasové nespravedlnosti . »

Nejen závodní jezdec

F1 se proto může zdát velmi povrchní v očích těch, kteří tu zimu nechali téměř vše. ” Myslím, že jsem opravdu objevil svůj cíl a není to jen být závodním jezdcem “, přiznává sedminásobný mistr světa Sky Sport, který nedávno rozdělil dar 50 tisíc eur, jako zamýšlené stipendium.” pomoci studentovi ze znevýhodněného prostředí získat titul z motoristického sportu ».

« Myslím, že mou úlohou je pokračovat v těchto rozhovorech a posadit se se Stefanem Domenicalim (současný šéf F1, red.) abychom viděli, jak můžeme spolupracovatnapříklad Lewis Hamilton. Mým cílem je příštích pět, deset let sledovat televizi, doufejme se svými dětmi, a vidět mladé inženýry a mechaniky a vědět, že tato příležitost existuje. »

Přečtěte si také:“S Verstappenem to bylo horké!”Leclercův převrat!Hamilton-Verstappen, pravda vychází najevo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *