Historický přestup se připravuje!

 

Jen pár dní poté, co byl korunován mistrem světa, by se Enzo Fernandez mohl velmi brzy stát nejdražším záložníkem v historii.

Pro ty, kteří by se zajímali, jaký dopad bude mít toto mistrovství světa na klubovou sezónu uprostřed zimy, zde je začátek odpovědi. Po dohodě dosažené mezi PSV Eindhoven a Liverpoolem pro Codyho Gakpaje dalším odhalením mistrovství světa v Kataru, které se chystá zažít senzační přestup.

Enzo Fernandez, který je již od začátku sezóny v Benfice velmi dobrý, zvýšil své hodnocení díky svému výkonu v argentinském týmu a titulu nejlepšího mladého hráče mistrovství světa. A nyní by se velmi nedávný mistr světa mohl v nadcházejících dnech velmi dobře stát nejdražším záložníkem v historii a zbavit se Paula Pogby tohoto neoficiálního titulu.

Neuvěřitelná přidaná hodnota pro Benficu

Věci se v posledních hodinách zrychlily. Podle A Bola dva kluby nabídly za 21letého argentinského záložníka ohromných 127 milionů eur. Podle specialisty na přestupová okna Pedra Almeidy jde o dva kluby Manchester United, který od loňského léta hledal záložníka (Frenkie de Jong byl cílem Red Devils), a Liverpool, který podle všeho složil. Real Madrid se ujímá vedení na Jude Bellingham.

Podle Pedra Almeidy vše nasvědčuje tomu, že k přestupu dojde letos v zimě. Benfica je tedy na dobré cestě k monumentálnímu kapitálovému zisku na bývalém hráči River Plate, který loni v červenci podepsal smlouvu na 12 milionů eur, a který by tedy mohl být po šesti měsících prodán 10krát tolik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *