Je Keylor Navas příliš velký? Prudká odpověď

 

Zatímco fotka Keylora Navase získala spoustu komentářů, její partner chtěl uvést rekord na pravou míru.

Keylor Navas je stejně jako Neymar, Kylian Mbappé nebo Marquinhos zpět v tréninku s Paris Saint-Germain a tuto středu večer bude ve skupině na recepci ve Štrasburku v rámci 16. dne Ligue 1. S největší pravděpodobností bude bývalý hráč Realu Madrid bude tento zápas na lavičce.

V posledních dnech se ale na sociálních sítích mluví o Keyloru Navasovi. V otázce fotografie zveřejněné PSG, kde kostarický brankář působí poněkud baculatěji. V každém případě byl verdikt uživatelů internetu definitivní…

V reakci na kritiku fyzického stavu svého manžela se manželka Keylora Navase rozhodla zveřejnit další fotografii, která není triviální. Opravdu vidíme pařížského brankáře bez košile, s vybouleným břichem a vypadá mnohem ostřeji než na fotografii zveřejněné PSG.

Připomeňme, že Keylor Navas neodehrál od začátku sezóny žádný zápas za Paris Saint-Germain, protože Gianluigi Donnarumma je číslo 1 Christopha Galtiera. Na mistrovství světa se připravoval s Kostarikou, kde Ticos viděl kvalifikaci po vítězství nad Japonskem (1:0), než prohrál s Německem (2:4). Navas byl vyřazen 1. prosince a o 18 dní později se vrátil do Camp des Loges.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *