Le Graët, Blues povoláni k úderu!

Jérôme Rothen vyzval hráče francouzského národního týmu, aby stávkou dosáhli rezignace Noëla Le Graëta.

Kolem Noëla Le Graëta se stahuje smyčka. Po jeho ostudných poznámkách na adresu Zinedina Zidana v neděli večer v éteru RMC Sport, které vyvolaly obrovské pobouření, se prezident Francouzské fotbalové federace ocitá v oku bouře. Mnoho osobností francouzského sportu – i mimo něj – nyní žádá jeho hlavu. To je zejména případ Jérôma Rothena, který vyzval hráče Francie ke stávce, pokud šéf francouzského fotbalu sám neodstoupí.

“Stávkovat! “

„Musíme být všichni jednotní, bývalí hráči, současní hráči, spustil bývalý hráč PSG na RMC. Mbappého tweet, říkám dobrý Kylian. Na co ale čekají ostatní ve francouzském týmu, aby převzali vedení? Lloris a Deschamps, na co čekají? Musí se distancovat od Noëla Le Graëta. A pokud mobilizace nestačí, stávkujte. Stávkovat! Povzbuzuji fotbalisty, aby to udělali. Protože bez hráčů by Le Graët nebyl ničím. »

Přečtěte si také:Požadoval rezignaci Le GraëtLe Graët, ministr už to nechce!Za Mbappém reagoval pouze modrý!

“Ani bych mu nezvedl telefon”V neděli večer vyhodil Noëla le Graëta, zatímco Zidane je v současné době bez týmu, než citoval fámu, která poslala bývalé číslo 10 Blues do čela Brazílie: “Byl bych překvapen, kdyby tam šel.” Dělá si co chce, není to moje věc. Nikdy jsem se s ním nesetkal a nikdy jsme nepřemýšleli o rozchodu s Didierem Deschampsem. Nemám s ním co třást, může jít, kam chce, do klubu, v Evropě by jich měl, do velkého klubu, kolik chce. Výběr, tomu se mi nechce věřit. » Prohlášení, která ho dva roky před koncem mandátu mohla stát místo v čele francouzského fotbalu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *