Lloris čelí Le Graëtovi, který mu vzdává hold

Prezident Francouzské fotbalové federace Noël Le Graët neopomněl zareagovat na oznámení odchodu Huga Llorise z národního týmu.

« Jeho rekordy to dokazují, Hugo je jedním z nejlepších brankářů historie. Nikdy mě neomrzí vidět ho na jeho lince s tímto výjimečným relaxem. Každý si pamatuje alespoň jedno rozhodující gesto od Huga, jak s Nice, Lyonem, Tottenhamem, tak samozřejmě s francouzským týmem. “, říká francouzský fotbalový šéf na oficiálních stránkách FFF.

Přečtěte si také:Požadoval rezignaci Le GraëtLe Graët, ministr už to nechce!Za Mbappém reagoval pouze modrý!

« Bude nám chybět i pro jeho duševní stav, protože je přirozeným vůdcem, příkladným kapitánem, mužem pozoruhodné inteligence a lidských kvalit, referenčním bodem pro všechny fotbalisty. Chci poděkovat jemu a francouzskému fotbalu, jeho fanoušci mu také děkují za všechno, co udělal. Přeji mu s jeho klubem jen to nejlepší. V příštím zápase Blues mu vzdáme hold, který si zaslouží. »

Toto pondělí večer, na TF1, mu brankář Spurs sdělil svůj názor na nejnovější trapas Noëla Le Graëta týkající se Zinedina Zidana. “ Jsou věci, které jsou nevhodné, nelze nerespektovat bývalé hráče Francie, tím spíše mezinárodní legendu, jako je Zinedine Zidane. »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *