Lloris, nová urážka pro Benzemu

Odstoupení Huga Llorise přijali ostatní Azzurri jinak než Karim Benzema po porážce Francouzů ve finále mistrovství světa.

Hugo Lloris and the Blues, je konec. Italský brankář v pondělí večer oznámil odchod z národního týmu. Závěr téměř patnácti let strávených ve francouzském týmu se 145 výběry – rekord – titul mistra světa, finále Eura a další mistrovství světa. Ale v 36 letech se kapitán rozhodl otočit list s výběrem.

Přečtěte si také:Francie-Argentina: Lloris vyrovnává na Emiliana Martineze!Benzema, lži odsuzované LlorisemLloris, nový hrom?

“Rozhodl jsem se ukončit svou mezinárodní kariéru s pocitem, že jsem dal všechno, svěřil se rubrikám L’Équipe. Přichází chvíle, kdy musíte vědět, jak se složit. Nechci, aby to bylo moje, vždy jsem říkal a opakoval, že Francie nepatří nikomu a my se musíme postarat o to, aby to tak bylo, nejdřív já. Myslím, že za tým je připravený pokračovat, je tam připravený i brankář. »

Francouzský tým neopomněl vzdát hold svému kapitánovi. Ať už je to jeho trenér, Didier Deschamps nebo mnoho francouzských hráčů jako Olivier Giroud, Antoine Griezmann nebo Kylian Mbappé. Pocty, které kontrastují s několika reakcemi na oznámení o mezinárodním odchodu Karima Benzemy do důchodu, který Blues nepohnul kromě Marcuse Thurama nebo Raphaëla Varanea…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *