Trulli

Lloris se zříká Blues

Hugo Lloris oznámil svůj reprezentační odchod v pondělí během rozhovoru pro L’Equipe. Se 145 trikolorními pláštěnkami na pultě. Nahrávka.

Po 14 letech dobrých a loajálních služeb se Hugo Lloris rozhodl pověsit své mezinárodní rukavice, když jednoho večera v listopadu 2008 oslavil první ze svých 145 výběrů za francouzský tým – rekordní. Kapitán Blues od roku 2010 – se 121 oceněnými kapelami stále rekord – brankář Tottenhamu navždy zůstane druhým trenérem italského kolektivu, který v roce 2018 zvedl mistrovství světa, 20 let po jistém Didieru Deschampsovi.

Přečtěte si také:Francie-Argentina: Lloris vyrovnává na Emiliana Martineze!Lloris, nová urážka pro BenzemuBenzema, lži odsuzované LlorisemLloris, nový hrom?

« Rozhodl jsem se ukončit svou mezinárodní kariéru s pocitem, že jsem do toho dal všechnofoukne zájemce do L’Équipe. Přichází chvíle, kdy musíte vědět, jak se složit. Nechci, aby to bylo moje, vždy jsem říkal a opakoval, že Francie nepatří nikomu a my se musíme postarat o to, aby to tak bylo, nejdřív já. Myslím, že za tým je připravený pokračovat, je tam připravený i brankář. Samozřejmě narážka na Mikea Maignana, který měl být jeho náhradou v Kataru bez zranění levého lýtka.

“Jděte ven, zatímco jste v nejlepším”

« Raději vyjedu na vrchol, než abych čekal na pokles rychlosti nebo přílišnou konkurencipokračuje Lloris. Je tu i rodinná volba, cítím potřebu trávit více času s manželkou a dětmi. Mému velkému je 12 a nic jsem neviděl. dlužím mu. V životě jsou důležité věci, které by se neměly přehlížet. […] Být čtrnáct a půl sezon brankářem Francie je silné, ale také psychicky vyčerpávající. “, dodávají bývalí Nice a Lyonnais, kteří budou mít štěstí – i smůlu – hrát s Blues tři důležitá finále (na Euru 2016, Mistrovství světa 2018 a Mistrovství světa 2022).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *