Marcusi Thurame, velký přestup před námi!

 

Po skončení smlouvy s Borussií Mönchengladbach by se Marcus Thuram mohl v příští sezóně připojit k evropskému velkoklubu.

Po Sochaux, Guingampu a Borussii Mönchengladbach, Marco Thuram udělá brzy nový krok? To je trend, protože 25letého francouzského útočníka sleduje několik velkých evropských klubů.

Spolunejlepší tvůrce hry Bundesligy s 10 góly Marcus Thuram zvýšil své hodnocení během mistrovství světa, kde byl jedním z milých překvapení francouzského týmu. Ačkoli se nikdy neprosadil, bývalý Guingampais předvedl několik pozoruhodných vystoupení, s rozhodující přihrávkou pro svého přítele Kyliana Mbappého proti Polsku (3-1) a další rozhodující přihrávkou pro Bondynoise během finále, kde jeho vstup do hry v kombinaci s tím. Randal Kolo Muani, nakonec pomohl Blues zvednout hlavy.

Atlético a Inter v tabulce

Podle AS je tedy Marcus Thuram v užším výběru Atlética de Madrid, kteří hledají útočníka, který by kompenzoval případný odchod Joaa Félixe. Problém je v tom, že k přestupu dojde spíše příští rok v červnu, kdy Francouzovi vyprší smlouva, protože Mönchengladbach podle všeho nechce svého hráče tuto zimu prodat.

Dalším problémem pro Atlético je, že smluvní situace Marcuse Thurama přitahuje další kluby, zejména v Itálii, zemi jeho narození (narodil se v Parmě, zatímco jeho otec tam hrál). La Gazzetta dello Sport naznačuje, že Inter by rád nabídl Francouzovi smlouvu na 5 let s platem 5 milionů eur za sezónu. Vicemistr světa by mohl mít v nadcházejících měsících z čeho vybírat…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *