Mbappé, špatná zpráva

 

Zatímco jeho budoucnost v Paris Saint-Germain je stále nejistá, Kylian Mbappé vidí, že jeho horizont je zablokován týmem Liverpoolu.

V tuto chvíli má Kylian Mbappé v hlavě jediný nápad. Zapomeňte na zklamání z porážky ve finále mistrovství světa tím, že co nejdříve obnovíte soutěže s Paris Saint-Germain.

Bondynois se od začátku mistrovství světa obzvlášť odmlčel, ale není těžké si představit, jaké má cíle do konce sezony. Vyhrajte Ligue 1 s PSG a znovu se jako nejlepší střelec v lize. A především vyhrát první Ligu mistrů s klubem z hlavního města a proč ne, jako třešničku na dortu trofej pro nejlepšího střelce C1.

Ale kam může Mbappé jít?

Potom ? Otázka budoucnosti jeho budoucnosti vyvstane velmi rychle, zvláště s ohledem na mediální auru pařížského n°7. Tak si vzpomínáme na telenovelu přání Kyliana Mbappého odejít letos na podzim, pár měsíců po prodloužení jeho smlouvy v PSG. Odjezd bude pro bývalého Monaka vždy možností… za předpokladu, že najde důvěryhodnou destinaci.

Málokterý klub dokáže projevit sportovní ambice a dostatečné finanční prostředky, aby si mohl Kyliana Mbappého dovolit. Real Madrid a Liverpool jsou nejvíce zmiňované týmy, ale problémem francouzského útočníka je, že Reds v posledních měsících udělali jiná rozhodnutí. Během tří přestupových období klub z Mersey obnovil svůj ofenzivní sektor tím, že naverboval tři prvky pro současnost a budoucnost: Luise Diaze, Darwina Nuneze a Codyho Gakpa v pořadí příchodu. Když připočteme nezničitelného Mohameda Salaha, který loni v létě prodloužil, dále Roberta Firmina a Dioga Jotu, můžeme říci, že Liverpool je dobře vybavený.

Vyhlídka Kyliana Mbappého na přestup do Liverpoolu se nevyhnutelně vytrácí. Zůstal by tedy pouze Real Madrid, tento gigant Španělska, kterého Francouz loni v létě na vrcholu naštval tím, že odmítl svůj postup? To by okořenilo telenovelu a samozřejmě ubralo Mbappému při jakémkoli jednání…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *