Mistr světa Messi, požehnání pro Katar

 

Je to jistota: světová korunovace Argentiny, potažmo Lionela Messiho, je požehnáním pro Katar, hostitelskou zemi mistrovství světa 2022.

Nasser Al-Khelaïfi neskrýval své štěstí, když viděl korunovaci Albiceleste of Lionel Messi na závěr mistrovství světa 2022 pořádaného Katarem. Šéf PSG, i když evidentně myslí na Kylian Mbappe, nešťastný hrdina finále mezi Francií a Argentinou, neopomněl přivítat definitivní triumf svého hráče. ” Je to skvělá emocepoznamenal a bilancoval uplynulý měsíc. Jsem na Messiho hrdý, zaslouží si mistrovství světa. Zakončit mistrovství světa vítězstvím je úžasné! »

Během soutěže vynikali argentinští fanoušci spolu s jejich marockými protějšky svým zápalem v Dauhá a okolí. Kolektivní euforie, která nemalým způsobem přispěla k úspěchu tohoto mistrovství světa 2022 a k jeho popularitě navzdory mnoha kontroverzím vzneseným před turnajem a během něj. Představujeme figurku zásadního sedminásobného držitele Zlatého míče Lionela Messiho, mezinárodní ikony, která s radostí překračuje hranice fotbalu.

Katar se nemýlí a hodlá se svézt na vlně tohoto dlouho očekávaného posvěcení 35letého hráče, kterého někteří považují za nejlepšího fotbalistu všech dob. Hotel obsazený argentinským výběrem během mistrovství světa tak personalizoval pokoj v La Pulze, zejména tím, že dveře apartmá B201 oblékl argentinským erbem a přidal zmínku „L. Messi“. Skutečné mini-muzeum, které se brzy otevře turistům, hlásí poloostrov Katar. Brzy poutní místo bezpochyby pro fanoušky Albiceleste a jeho pána.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *