Nadal byl pozitivně testován!

Rafael Nadal v pondělí na svém instagramovém účtu oznámil, že byl po návratu z exhibičního turnaje v Abu Dhabi pozitivně testován na Covid-19. Oznámení, které by mohlo znepříjemnit začátek mallorské sezóny. Zejména proto, že se zatím nedal vědět, zda bude hrát nebo nehraje Australian Open, jehož je stále jedním z registrovaných hráčů.

To by mělo pro Rafaela Nadala vrhnout do začátku sezóny více nejasností. Toto pondělí španělský šampion na sociálních sítích prozradil, že byl po návratu z exhibičního turnaje v Abu Dhabi pozitivně testován na Covid-19. Světová šestka oznámila, že podstoupil test PCR, když se vrátil na španělskou půdu, a že tento test byl pozitivní, na rozdíl od těch předchozích, které Nadal absolvoval na místě během této soutěže, kdy od začátku startoval proti. Andy Murray (čtyři měsíce po svém posledním zápase prohrál Mallorcan proti Britovi v setech 6-3, 7-5). “Jak v Kuvajtu, tak v Abu Dhabi jsme byli na kontrole každé dva dny a byli negativní, poslední pátek s výsledkem v sobotu,” vysvětlil Nadal, který místo toho nechtěl sdělovat svůj zdravotní stav ani říkat, zda trpí nebo ne. od příznaků Covid-19. Muž s dvaceti grandslamovými tituly se svěřuje jen s tím, že prožívá “nepříjemné časy”. Doufáme, že se k nim co nejdříve otočíme zády.

A co Australian Open?

Poté by měl dodat program pro svůj start do sezony. Program, který by toto oznámení mohlo výrazně narušit, zejména pocházející od hráče, který dosud neuvedl, zda bude příští rok v lednu hrát toto Australian Open, kterého se budou moci zúčastnit pouze očkovaní lidé. „Musím být naprosto flexibilní, pokud jde o můj rozvrh a analyzovat své možnosti na základě mého pokroku. Budu vás informovat o všech rozhodnutích týkajících se mých dalších turnajů,“ říká Nadal, jehož vývoj by měl určovat budoucnost a který je v každém případě stále součástí závazků pro setkání v Melbourne, stejně jako pro turnaj v hlavním městě státu. Viktorie. Ostatní účastníci exhibičního turnaje v Abú Zabí (Andrey Rublev byl pozoruhodně jedním z potenciálních soupeřů Rafaela Nadala) o svých podmínkách dodnes nekomunikovali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *