Odložení Le Graët, také hrozí Deschampsem?

Ministryně sportu Amélie Oudéa-Castéra, která je velmi naštvaná na Noëla Le Graëta po jeho neuctivých komentářích vůči Zinedinu Zidaneovi, hovořila také o případu Didiera Deschampse, který právě prodloužil v čele Blues do roku 2026.

Dojde k velkému úspěchu v rámci Francouzské fotbalové federace? Po jeho nepřijatelných poznámkách o Zinedine Zidaneovi v neděli večer na RMC byl Noël Le Graët v oku bouře. Prezident „3F“ přilákal hněv několika vlivných exponentů francouzského sportu, a to nejen počínaje Kylianem Mbappém, který jako první odsoudil jeho “neúcta” vůči ” legenda “ Zizou, mistr světa s Blues v roce 1998.

Přečtěte si také:Požadoval rezignaci Le GraëtLe Graët, ministr už to nechce!Za Mbappém reagoval pouze modrý!

Projev přivítaný ministrem sportu. “Jeho reakce byla příkladnářekl pondělí, na tiskové konferenci. Řekl to všechno v jednom a půl řádku. Výborně Kyliane. Napsal přesně ta slova, která jsme všichni slyšeli. Je důležité, aby se naši nejlepší hráči mohli vyjádřit, když jsou jiní skvělí hráči zraněni. » Amélie Oudéa-Castéra, která se před novináři představila odhodlaně a proti Noël Le Graëtovi nic neříkala.

Macron “opravdu zklamaný a šokovaný” od Le Graeta

Šéf FFF je podle ní „hluboce méně než funkce reprezentace“který je “velmi problematické, když vede takovou federaci”. Jeho výroky o Zinedinu Zidanovi šokovaly i prezidenta republiky Emmanuela Macrona, kterého člen kabinetu označil za “opravdu zklamaný a opravdu šokovaný”. Měl by proto Noël Le Graët odstoupit? A co Didier Deschamps, kdo právě prodloužil smlouvu do roku 2026?

Za prvé, ministr sportu jednoduše vyzve výkonný výbor FFF, aby tak učinil “Udělejte správné rozhodnutí”. Co se týče trenéra Francie, nic by se nemělo měnit. „Toto prodloužení je schválenoona řekla. Je to skvělá příležitost mít muže tohoto talentu, ukázal to i na tomto mistrovství světa v Kataru. Jednání prezidenta nemá na manažera žádné negativní vedlejší účinky. » “DD” pak může přeskočit. pro tuto chvíli?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *