Payet: “Nechci odejít”

 

Přestože během první části sezóny hrál málo, Dimitri Payet si připomněl svou touhu ukončit kariéru v Olympique de Marseille.

Dimitri Payet a Olympique de Marseille ještě zdaleka neskončili. Před obnovením Ligue 1 si ofenzivní záložník Marseille připomněl svou vazbu na Sky and White. Navzdory první části sezóny, kdy hrál málo pod příkazy Igora Tudoraolympionik č. 10 nemá v úmyslu hledat jinde.

„I když jsou žádosti, od všeho trochu, řekl jsem a opakuji, že nechci odejít. Chci zůstat tady, skončit tady. I když je to komplikované, výzva je vzrušující pro roky, které mi zbývají, a hodlám se jí chopit.”svěřil se v dlouhém rozhovoru poskytnutém La Provence.

Budoucí lídr Payet?

Payet proto hodlá odejít s OM… a ne hned. “Je to tělo, které to řekne. Když dosáhneme tohoto věku, pouze tělo může říct, zda můžeme nebo nemůžeme pokračovat.” vysvětluje 35letý muž. Pokud mám to štěstí, že jsem stále na hřišti, je to proto, že tělo stále reaguje. Můžu vystupovat. Když trávíte více času na ošetřovně než na hřišti, v určitou chvíli musíte vědět, kdy přestat. Není to něco, co mi utkvělo v hlavě. »

Payet je o to klidnější, že má ve smlouvě v klubu klauzuli o rekvalifikaci, aby se připojil k manažerskému týmu. “Někdy o tom přemýšlím, ale vím, že dokud budu na hřišti, nebudu moct nastoupit. Ve skutečnosti mám klauzuli, která umožňuje rekvalifikaci v rámci klubu. Může toho být tolik to lze udělat, abych klubu pomohl, ale dnes vám nejsem schopen říct, co chci dělat a co klub zamýšlí udělat, charakteristický. V tu chvíli to probereme u stolu. Nechci obojí míchat. Zatím jsem stále hráč. »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *