Pro Didiera Deschampse to jde špatně

Trenér Blues je po komentářích Noëla Le Graëta proti Zinedinu Zidaneovi „v těžké situaci“.

Dva muži od vypuknutí kontroverze kolem Noëla Le Graëta obzvlášť mlčí. Prvním je Zinedine Zidane, hlavní zájemce, který na slova prezidenta FFF raději nereaguje, aby nepřilil olej do ohně. Druhým je Didier Deschamps.

Trenér Blues je v trapné pozici, protože je do této kontroverze nepřímo zapojen. Právě na obranu prodloužení smlouvy se Noël Le Graët pustil proti Zinedine Zidaneovi. “DD” nemůže obhajovat svého prezidenta, protože by se na něj pohlíželo velmi špatně. A těžko mu to může vyčítat, protože to by se rovnalo útoku na jednoho z jejích hlavních podporovatelů, důvěryhodného muže.

Deschamps však jen stěží může uniknout sporu, jehož je vedlejší obětí. na RMC, Zidanův blízký podporovatel Christophe Dugarry si nenechal ujít příležitost kritizovat trenéra Blueszpochybňuje způsob, jakým bylo vyjednáno prodloužení jeho smlouvy.

Deschamps “spoluviník nesmyslů” od Le Graët

Franck Leboeuf této kontroverzi rozumí. “Ponechat si Deschampse neznamená být proti Zidanovi, komentoval bývalý obránce Blues pařížské kolony. Všichni se shodují, že Didier měl být prodloužen. Ale tam Le Graët dostane Didiera Deschampse do obtížné situace tím, že mu navrhne, aby si o Zizouovi myslel své vlastní nesmysly. Zatímco Le Graët říká, že jí s Didierem a že přinejmenším vyberou příštího prezidenta, máme dojem, že Didier souhlasí se Zizou. Je zřejmé, že Le Graët také uvádí Deschampse do rozpaků. To dělá z Didiera spolupachatele jeho nesmyslů o Zizouovi. To vše je neslušné. »

Didier Deschamps však pro tuto chvíli bouři uniká. Ujistil to v pondělí ministr sportu manažer Blues nebyl nijak ohrožen, i kdyby jeho nejbližší spojenec Noël Le Graët byl vyhozen. Navzdory auře Zinedina Zidana si Didier Deschamps díky svým dobrým výsledkům vždy udržel podporu veřejnosti. Stále má také podporu své skupiny, dokonce i Kyliana Mbappého podle Le Parisien, ačkoli Bondynoisové byli první, kdo kritizoval komentáře Noëla Le Graëta na adresu Zinedina Zidana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *