Šéf Hamiltonu se Verstappenovi vysmívá

Toto Wolff, ředitel týmu Mercedes, poslal rýč Maxi Verstappenovi a představitelům Red Bullu.

Vztahy mezi Mercedesem a Red Bullem jsou stále na bodu mrazu. Toto Wolff, zrod Mercedesu, je alespoň soudí “Křupavý”. Rakouský lídr však dbá na to, aby se nezabýval opakujícími se útoky svého alter ega v Red Bullu, Christiana Hornera. “Jeho výroky ve mně už nevyvolávají emoce, protože jdou všemi směry”svěřil se kolonám z Obraz.

Čtěte také: ‚Hamilton už na to nemá hlavu

Bývalý jezdec však byl přítomen se svým rýčem pro rakouský tým a jeho silné muže. K otázce „Koho byste měli ve svém týmu raději než Red Bull? Verstappen jako jezdec, vedoucí týmu Christian Horner nebo technický ředitel Dr. Helmut Marko? »jeho reakce byla divoká. “Radši budu sám”spustil s úsměvem.

Toto Wolff to však potvrzuje: obrátil list v Abú Zabí, což se stalo osudným pro naděje na osmý titul Lewise Hamiltona kvůli kontroverzním rozhodnutím Michaela Masiho, jehož vinu uznala FIA ve zprávě zveřejněné v sobotu. “Na světě se děje tolik hrozných věcí, že slovo jizva už nemá cenu používat.” relativizoval. Loni nám byl odebrán titul. Na papíře, a ne ze sportovních důvodů na dráze. Nyní musíme otočit list a jít vpřed. Pokud zůstaneme příliš dlouho u toho, co považujeme za nespravedlnost, věci se nezlepší.

Přečtěte si také:“S Verstappenem to bylo horké!”Leclercův převrat!Hamilton-Verstappen, pravda vychází najevo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *