Skvělý výpad proti Deschampsovi!

 

Světový pohár právě skončil, sportovní ředitel Stade Rennais Florian Maurice vehementně litoval nedostatku ohleduplnosti Didiera Deschampse a jeho personálu vůči bretaňskému klubu.

Nedostatek řešení na bocích, spousta středních obránců, absence 26. hráče po odchodu Karima Benzemy: Seznam Didiera Deschampse pro mistrovství světa v Kataru vyvolal mnoho diskuzí. A i přes cestu Azzurri v Kataru, která skončila porážkou na penalty ve finále proti Argentině, nejsou volby francouzského kouče v Rennes ještě stráveny. Na vině je zejména absence martinského teriéra mezi vybranými.

Podle Floriana Maurice má trikolorní kádr příliš malý ohled na bretaňský klub navzdory jeho dobrým výsledkům. ” Ano, musíte se na ně přijít podívat. Možná je sledujeme na videu, ale už teď, když jsme přišli do parku Roazhon nebo když hrajeme venku, nevím. S trenérem Espoirs (Sylvainem Ripollem) mám velmi dobrý vztah, i když ho osobně neznám. Pravidelně mi volá a ptá se mě: „On, jak se dnes má? “Takže mě překvapuje, že mi nikdo nevolá ohledně národního týmu,” spustil tak v kolonách Skupina.

Právě bretaňský vůdce se pozastavuje nad případem martinského teriéra. “Protože v mém týmu mám hráče, který v minulé sezóně vstřelil 21 gólů, který je jedním z nejlepších francouzských hráčů, a nikdy mi nezavolali” Ahoj Flo, jak se má Martin, jak se má Bourige (Benjamin Bourigeaud)? » Připadá mi to trochu překvapivé, nevím, jestli je na škodu to říkat nebo ne, ale to je v pořádku. »

Musíte se ptát sami sebe, hluboce

Pro bývalé Lyonnais nemá Martin Terrier co závidět Randalu Kolo Muanimu, kterého povolal Didier Deschamps a protagonista finále. „Kolo Muani, například, velmi dobrý, je to skvělý hráč, žádný problém. Když čtu, že naviguje minulou sezónu s Nantes ve Frankfurtu, a že mám kluka, který dal v minulé sezóně 21 gólů a letos dalších 8 v lize, OK, možná se mu nelíbí Martinův profil, nebo na tom něco je jinak a musíte se zeptat sami sebe. Hluboce. »

Florian Maurice se však netají dobrými výsledky Blues v Kataru. ” Není to vztek. Je finalistou, co tím myslíš? Je to jako já, když mě v roce 1998 nechytili. Zavři hubu, protože vyhráli a Jacquet měl pravdu.“ vysvětlil to tímto způsobem, ale umístil jednu poslední vrstvu: „Slyšel jsem, ano, že chcete jet do Francie, musíte mít zkušenosti, hrát Evropský pohár! Martin hrál všechny tři (C1, C3, C4), tak k čemu to je? »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *