Trojky, práva žen: nová obvinění proti Noël Le Graët

Noël Le Graët, odsuzovaný ze všech stran po jeho nevhodných komentářích na adresu Zinedina Zidana, je opět předmětem odhalení o jeho trénincích ve Francouzské fotbalové federaci.

Na lavici obžalovaných několik měsíců kvůli drsným textovým zprávám, toxickým řízením platným ve Francouzské fotbalové federaci nebo skandálům s pedofilií, které se 3F údajně snažila udusit, se Noël Le Graët zdál být nepotopitelný. K tomu, aby prezident Francouzské fotbalové federace zakolísal jako nikdy předtím, stačily sušenkové výroky na adresu Zinedina Zidana.

Mezi prvními, kteří odsoudili temnou stránku FFF, Romain Molina neopomněl dát dýhu na téma bretaňského vůdce. „Abych použil výraz prezidenta Ligue 1, Noël Le Graët je chlípný starý muž. Ano, zkuste skočit na cokoliv, co se hýbe. O ruku požádal téměř každého a dokonce i trojici. Tohle je její velká věc, trojky. SMS, každý ví. Každý, kdo kolem Fédého pracoval, to ví.spustil tak ve videu zveřejněném na Youtube.

Novinář však chtěl učinit důležité upřesnění. “Ano, ať je to stará chtíč.” Že ve Fedu existuje nějaký droit de seigneur, ano. Že to vytváří nebezpečné klima pro Fédé, ano. Ale říkat, že Noël Le Graët je Weinstein, to ne,“ řekl a dodal: „Ano, posílá zadek. Ano, žádá o trojky. Ale když řekneme ne, dobře. Dotkl se někdy Noël Le Graët ženy bez jejího souhlasu? žádné neznám. Nikdo to neříká. » Novinář také ujistil, že obvinění vznesená proti prezidentovi Federace, jakkoli dobře podložená, jsou v pořádku pro mnoho lidí z 3F, kteří pracují ve stínu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *