Už jste obdrželi Zlatý míč 2023?

 

Argentinský mistr světa Lionela Messiho, příští Zlatý míč se zdá být jasný. I pro ty nejinformovanější pozorovatele.

Již sedmkrát Zlatý míč, Lionel Messi slíbil mu osmou zlatou kouli? Vysvěcení Albiceleste na mistrovství světa 2022 nevyhnutelně řadí La Pulgu mezi favority pro příští nejvyšší individuální cenu. Od argentinské korunovace celý svět chválí auru tvůrce hry, který tak napsal vtip, který na jeho palmarès chyběl. Takže mezi sázkovými kancelářemi je identita Zlatého míče 2023 sotva zpochybňována.

Pro Roberta Lewandowského, který v roce 2021 málem ukradl pozornost Leo Messimu, je výsledek již téměř jistý: ” Určitýpolský útočník fouká Mundo Deportivo. Možná, že za stejný klub hraje další hráč, ale mistrovství světa je pouze jedno, které rozhoduje o tom, kdo ho letos vyhraje, a Leo je nyní pohodlně na prvním místě s tím, co dokázal. Jemně skrytá narážka na Kylian Mbappe.

Mbappé, jediná alternativa

Lionel Messi, který byl zvolen nejlepším hráčem a nejlepším střelcem mistrovství světa, a jeho mladý parížský spoluhráč vyřadili mnoho soupeřů, a tak v Kataru zazářili. Pokud by spolu v barvách PSG znovu vyhráli, mohl by si Argentinec udržet náskok před Francouzi v době verdiktu. Ledaže by výkony mladého trikolorního útočníka dál blafovaly fotbalový svět, jako jistý Ronaldo.

« Technicky je nad ostatními, je téměř nezastavitelný a mohl být vyhlášen nejlepším hráčem mistrovství světa, protože si to bohatě zasloužíposuďte legendu auriverde s brazilskými médii Apostagolos. Když ho vidím hrát, připomíná mi mě v mých nejlepších letech. Umí perfektně využít i ty nejmenší prostory, je nepředvídatelný s míčem i bez něj a je impozantní v situacích jeden na jednoho. Pro mě je to prostě působivé. »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *