Trulli

V slzách svědčí proti stalkerovi Le Graëtovi

Uprostřed bouře spojené s jeho nedávnými poznámkami o Zinedine Zidaneovi je Noël Le Graët předmětem vážných obvinění ze strany hráčovy agentky Sonie Souidové.

Ten poskytl televizní rozhovor BFMTV, ve kterém poprvé svědčil o traumatickém zážitku s prezidentem Francouzské fotbalové federace v rámci údajného profesionálního setkání konaného v roce 2014. Příběh, který odráží nedávné vyšetřování časopisu SO FOOT týkající se údajné uklouznutí Noëla Le Graëta v rámci FFF.

Přečtěte si také:Požadoval rezignaci Le GraëtLe Graët, ministr už to nechce!Za Mbappém reagoval pouze modrý!

« Jdu do jeho bytu. Když dorazím, je tam šampaňské, jsem docela překvapen, ale zůstávám stoickýříká ten, kdo hájí zájmy slavných hráčů jako Kheira Hamraoui nebo Amandine Henry. Vyměňujeme se, mluvíme o ženském fotbale… Kromě té Brigitte Henriquesové (bývalý viceprezident FFF, který se měl rozhovoru zúčastnit, ed.) nepřijde a navíc nikdy nepřijde… »

Nakonec má setkání pro mladou ženu nečekaný spád. “ Zcela jasně mi řekl, že kdybychom si byli blíž, moje představy by se zhmotnily. Každopádně by měl mnohem větší motivaci mi v tomto směru pomoci. “A abych se svěřil, dojatý k slzám:” Dostávám obrovskou facku, protože mám svého prezidenta federace, který mě vidí, zatímco já se cítím kompetentní, legitimní, když jsem dokázal dělat věci v nesnázích – a omluvte tu vulgárnost – jako dvě prsa a zadek. Zklamal mě můj prezident. Pro mě to muselo být příkladné a nebylo. »

Na závěr Sonia Souid dodává: „ Je to velmi svůdné. Je to velmi sebevědomá osoba, která také věří, že všechno jde. Když ho slyšíme mluvit, máme dojem, že je to král a že federace je jeho království. Ale kde jsme? »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *