Velká hrozba pro Le Graët

Ministryně sportu Amélie Oudéa-Castéra reagovala na svědectví Sonia Soudové, která se rozplakala při zmínce o obtěžování Noëla Le Graëta.

Noël Le Graët je v pasti. Autor rytířského komentáře na adresu Zinedina Zidana v neděli do mikrofonů RMC rozpoutal prezident Francouzské fotbalové federace novou kontroverzi. A pokud jeho nevhodné komentáře na adresu italské fotbalové ikony nezapomněly odsoudit, bretaňský vůdce byl svědkem opětovného nárůstu obvinění z obtěžování, kterému byl několik měsíců vystaven.

V pondělí podala hráčská agentka Sonia Soud obzvlášť dojemné svědectví o prezidentovi 3F. “Jdu do jejího bytu. Když přijdu, je tam šampaňské, jsem docela překvapený, ale zůstávám stoický. Vyměňujeme si, mluvíme o ženském fotbale… Až na to, že Brigitte Henriques (bývalá viceprezidentka FFF) přijď, a navíc ona nikdy nepřijde…“řekl a vysvětlil, že Noël Le Graët měl na mysli přesnou představu: „Řekl mi zcela jasně, že kdybychom si byli blíž, moje představy by se splnily. Každopádně by měl mnohem větší motivaci mi v tomto směru pomoci. » A ten, kdo se zvláště stará o Corinne Deacon, se slzami v očích dodává: „Dostávám obrovskou facku, protože mám svého prezidenta federace, který mě vidí, když se cítím kompetentní, legitimní, že jsem dokázal dělat věci v nesnázích – a omluvte tu vulgárnost – jako dvě prsa a zadek. Zklamal mě můj prezident. Pro mě to muselo být příkladné a nebylo. »

Silné svědectví Sonia Soud přimělo ministryni sportu Amélie Oudéa-Castéra reagovat a také se k ní zavázat: “Gratuluji Sonia Souid k odvaze tvého svědectví.” Náš audit bude hoden. Dokud se znovu nepotkáme”napsal na Twitteru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *