Trulli

Verstappen stále ničí Netflix a jeho sérii hodnou Kardashianek

Max Verstappen zatím není fanouškem série „Drive To Survive“, kterou přirovnává k televizní reality show.

Max Verstappen je vždycky trochu nevrlý. Ne, Nizozemec se nezabývá svou mechanickou nudou v pozdním závodě, která mu minulý týden zkazila první Grand Prix sezóny v Bahrajnu. Prostě úřadující mistr světa znovu kritizoval sérii Drive To Survive, kterému se minulou sezónu vyhnul tím, že odmítl zasáhnout před kamerami Netflixu.

Verstappen vysvětlil, že se mu nelíbí způsob, jakým byl v show zobrazen. Dal jsem tomu vrstvu tento pátek. “Zpočátku jsem viděl zájem získat popularitu (pro F1, pozn. red.), ale myslím, že jsme nyní dospěli do fáze, kdy je to spíše ‘neuvěřitelná rodina F1’, pokud vidíte můj odkaz.”svěřil se Nizozemec v narážce na rodinnou reality show Kardashianových.

Verstappen odmítl poskytnout rozhovory seriálu Netflix, ale samozřejmě se stále objevuje. “Sledoval jsem několik epizod z minulé sezóny a byl jsem překvapen, když jsem najednou zjistil, že v nich mluvím.” vysvětlil Holanďan na tiskové konferenci. Pravděpodobně jde o věci z roku 2018 nebo něco, co sebrali a znovu použili, kde mluvím o boji a o tom, co rád dělám, ale to už zjevně není správné. Slyšel jsem to ve svém hlase, bylo to trochu jiné. »

Netflix některým pilotům „kazí“ image

„Šílený Max“ proto nemá rád způsob, jakým „Drive To Survive“ popisuje svět F1. Konkrétně uvádí příklad Landa Norrise. « Co se mi nelíbilo a není to ani o mně, je Lando a Daniel (Ricciardo), kteří jsou podle mě dva dobří kluci a jsou fakt fajn. V show vypadá Lando trochu hloupě, což ve skutečnosti není.”lituje Verstappen.

„Kdo objeví F1, nebude se mu to líbit, i když je to hodný kluk, dodává jezdec Red Bullu.Okamžitě si uděláte špatnou představu o dobrém člověku a přesně to se mi na začátku stalo. A když někoho nasereš od začátku, tak to nejde napravit. Zkazil jsi to. »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *