Verstappenův hněv

Max Verstappen dopadl po nedělní Grand Prix Bahrajnu špatně. Následek mechanických problémů, které se vyskytly během závodu.

Max Verstappen špatně zahájil obhajobu titulu mistra světa. I když se zdálo, že se dokáže vmáčknout mezi dvě Ferrari Charlese Leclerca a Calorse Sainze na stupních vítězů v Grand Prix Bahrajnu, prvním závodě sezóny, Nizozemec byl nucen odstoupit a opustil Monaku a Lewis Hamilton, nakonec třetí, získat důležité body v boji o titul. Opuštění je o to škodlivější, že se týmy musí v sezóně potýkat s omezeným počtem motorů. Tento první rozchod je proto špatnou zprávou.

Dokonce i mistr světa se zašklebil, když mluvil o opakovaných problémech, na které narazil tuto neděli. ” Na této úrovni, kdy už máme spoustu informací zejména o motorech, by se to stát nemělo, bohužel, zahřímal zásah, o kterém informovala Sky Sports. To, co se stalo na konci, je samozřejmě velmi frustrující, ale předtím jsem měl spoustu problémů. Za prvé je špatná bilance, v dlouhých stintech jsem neměl takový pocit jako v pátek. Bylo to zklamání. Ale za druhé, s těmito problémy, s touto rovnováhou by to byl dobrý výsledek. Můj směr, nevím, co se s ním stalo, byl úplně zablokovaný.»

A jezdec Red Bullu, aby podrobně vyprávěl utrpení, které zažil s jeho vedením.” Nebylo to ani tím, že by řízení bylo těžké, prostě se s ním skoro nedalo zatočit, a čím rychleji jsem jel, tím pomaleji se mi zdálo, že auto zatáčí. Pokaždé, když jsem odbočil doprava, vypadalo to, že je všechno v pořádku, než se něco stalo. To je důvod, proč byl můj restart špatný. Chtěl jsem zrychlit, ale nemohl jsem otevřít volant, protože byl zamčený, svěřil se. Stručně řečeno, trať byla velmi těžká, s tolika různými problémy, se kterými jsme se museli vypořádat, a to samozřejmě nebylo to, co jsme chtěli. S tímhle velkým problémem jsem byl stále druhý, myslel jsem si, že se vším, co se mi dnes stalo, bude druhé místo dobrý výsledek, ale najednou jsem byl nucen odstoupit, všechno bylo sekané. Samozřejmě nechceme, aby se tyto věci stávaly, a pro tým je velmi bolestivé, že oba vozy odstoupily. Na tohle všechno se musíme podívat. »

Přečtěte si také:„S Verstappenem to bylo horké! »Leclercův převrat!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *